Attēlu SEO: Fotoattēlu optimizēšana labākai redzamībai

Attēlu SEO, Fotoattēlu optimizēšana, Redzamība, Attēlu optimizēšana meklētājprogrammām, attēlu klasifikācijas uzlabošana, attēlu SEO labākā prakse

Ievads

Attēli ir būtiska jebkuras vietnes sastāvdaļa, tie var uzlabot lietotāja pieredzi un vizuāli atspoguļot jūsu zīmolu. Tomēr nepietiek tikai augšupielādēt attēlus savā tīmekļa vietnē; jums tie ir jāoptimizē arī meklētājprogrammām. Attēlu SEO ir attēlu optimizācijas process, lai attēli parādītos augstāk meklētājprogrammu rezultātos un palielinātu jūsu vietnes apmeklētāju skaitu. Šajā rakstā tiks aprakstīta labākā prakse, kā optimizēt attēlus meklētājprogrammām, uzlabot attēlu klasifikāciju un nodrošināt lielisku lietotāja pieredzi.

Attēlu optimizēšana meklētājprogrammām

 1. Attēlu failu nosaukumi: Izmantojiet aprakstošus, atbilstošus failu nosaukumus. Nelietojiet vispārīgus failu nosaukumus, piemēram, “image1.jpg” vai “DSC12345.jpg”. Tā vietā izmantojiet atslēgvārdus, kas precīzi raksturo attēlu un ir saistīti ar lapas saturu.
 2. Alt teksts: Izmantojiet alt tekstu, lai aprakstītu attēlu un tā saturu. Alt tekstu izmanto meklētājprogrammas, lai saprastu attēla kontekstu, un to izmanto arī ekrānlasītāji, lai aprakstītu attēlu lietotājiem ar redzes traucējumiem.
 3. Attēlu saspiešana: Saspiediet attēlus, lai samazinātu faila izmēru, nezaudējot kvalitāti. Tas uzlabos jūsu vietnes ielādes laiku un padarīs jūsu attēlus pieejamākus lietotājiem, kas izmanto lēnākus interneta savienojumus.
 4. Attēlu vietņu kartes: Izveidojiet attēlu vietnes karti un iesniedziet to Google, lai palīdzētu meklētājprogrammām izprast jūsu vietnē esošos attēlus.

Attēlu reitinga uzlabošana

 1. Attēla konteksts: Izmantojiet attēlus kontekstā ar apkārtējo tekstu. Tas palīdzēs meklētājprogrammām saprast attēla nozīmi un kontekstu.
 2. Attēlu paraksti: Izmantojiet uzrakstus, lai sniegtu papildu informāciju par attēlu. Uzrakstos var iekļaut arī atslēgvārdus, kas attiecas uz attēlu un lapas saturu.
 3. Attēlu sasaiste: Izmantojiet attēlus, lai izveidotu saites uz citām vietnes lapām vai ārējiem avotiem. Tas palielinās uz jūsu tīmekļa vietni norādīto saišu skaitu un uzlabos attēlu klasifikāciju.
 4. Attēlu analīze: Izmantojiet tādus rīkus kā Google Analytics, lai izsekotu attēlu veiktspēju. Tas palīdzēs jums saprast, kuri attēli nodrošina vislielāko datplūsmu jūsu tīmekļa vietnē un kuri no tiem ir jāoptimizē.

Labākā attēlu SEO prakse

 • Attēlu izmērs un ielādes laiks: Lai nodrošinātu ātru ielādes laiku, attēlu izmēri ir pēc iespējas mazāki. Lieli attēli ielādēsies ilgāk un var radīt sliktu lietotāja pieredzi.
 • Attēlu formāts: Izmantojiet atbilstošu attēlu formātu. JPEG formāts ir piemērots fotogrāfijām, PNG formāts – grafikām un ilustrācijām, bet GIF formāts – animētiem attēliem.
 • Attēlu izvietošana: Izvietojiet attēlus tā, lai tie būtu vizuāli pievilcīgi un uzlabotu lietotāja pieredzi. Izvairieties no lapas pārblīvēšanas ar pārāk daudziem attēliem.
 • Attēlu pieejamība: Pārliecinieties, ka attēli ir pieejami visiem, tostarp lietotājiem ar redzes traucējumiem. Izmantojiet attēlus papildtekstu un norādiet kontekstu.

Secinājums

Noslēgumā jāsecina, ka attēlu SEO ir ļoti svarīgs, lai uzlabotu redzamību un palielinātu jūsu vietnes apmeklētāju plūsmu. To var palīdzēt panākt attēlu optimizēšana meklētājprogrammām, attēlu ranga uzlabošana un attēlu SEO labākās prakses ievērošana. Ievērojot šajā rakstā izklāstītos padomus, varat uzlabot lietotāja pieredzi, palielināt redzamību un palielināt tīmekļa vietnes datplūsmu. Atcerieties, ka attēlu SEO ir nepārtraukts process, tāpēc noteikti regulāri pārskatiet un optimizējiet savus attēlus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *